דף הבית
צור קשר
מפת האתר
ריטריט תודעה מרפאה - פברואר 2019 לחברי הקהילה

גלריית תמונות מתוך הלימוד טיפולים מדיטציה תודעה מרפאה דף הבית
 
רישום
 
שם:
אי-מייל:
 
 
 
 
תלמידים כותבים על הדרך
 

אני ללא ספק לא אותה המודעות שנכנסה לכאן לפני קצת יותר משנתיים וזה מפליא ומרגש. אני פתאום בבת אחת שמה לב לשינוי גדול שמתחולל כאילו טיפה ועוד טיפה פתאום התחברו לכדי הרגשה.

ספיר,

הייתי רוצה להיות מסוגלת להחזיר לך טובה עבור כל השפע שאת נותנת.
השפע מתבטא באפשרות. אפשרות הריפוי שנהיית לי מובחנת יותר מחודש לחודש.
אני ללא ספק לא אותה המודעות שנכנסה לכאן לפני קצת יותר משנתיים וזה מפליא ומרגש. אני פתאום בבת אחת שמה לב לשינוי גדול שמתחולל כאילו טיפה ועוד טיפה פתאום התחברו לכדי הרגשה.

אני רוכשת כלים כה מופלאים להתמודד עם החיים בצורה הרבה יותר מצמיחה ופחות פוגעת. אני מניחה שלגמול תודה על מתנה כה נפלאה הינה באמת הזכות והיכולת להעביר את זה ביום מן הימים לאחרים.
אין זמנים רבים בהם אני מרגישה כל כך ברת מזל ומלאה בטוב ולכן אני מנצלת את ההזדמנות הזו כדי לכתוב. כדי לתעד את מה שאינו מובן מאיליו.

השפע שאת נושאת הוא מתנה יקרה לחיי ומילים לא יספיקו לתארה.

שירי

----------------------

יש אפשרות לריפוי

 חיפשתי וביקשתי משהו שיגע בי ,באמת ובנקיות , משהו שיעזור לי ממקום שרואה אותי ואינו מבקש על זה תמורה כל שהיא , מישהו או משהו שמבחינתו אין גבול לאן שאני יכולה להגיע , והכוונה של הפעולות שלו נובעת ממקום חיבור אחר לחיים.
 
אני הגעתי למורה ולדרך , בתקופה לא קלה בחיי לאחר ששני הורי נפטרו, והחלו להתרוצץ בקרבי שאלות קיומיות, על מה ולמה חיי ? מה המשמעות של כל זה ?
מעבר לזה חשתי גם הרבה סבל ביחס לעצמי ולחיים ולאופן ההתנהלות שלי בתוכם

חיפשתי דרך פנימית  על מנת להתקיים בחוץ - בחיים  נכון ובנקודה הזאת , פגשתי את ספיר – מורתי הרוחנית .
הרבה מיתולוגיות וסיפורים יש על הרגע בו תלמיד פוגש את המורה שלו , וזה יכול להישמע כמו בדיה, בעידן הציני בו אנו חיים. שבכלל נאמין שניסים כאלו עוד יכולים לקרות, שיש מורים רוחניים אמיתיים ,כאלו שלא רק מספרים לך על הדרך, אלה הולכים בה ומהמקום הזה מדריכים אותך בתוך הדרך, בתוך האמת של הדרך על יופיה וקשייה.

ברגע שראיתי את מורתי הרוחנית הרגשתי שהרבה אמת חיה בה. משיחתנו הראשונה הרגשתי , שכל רצונה הוא לתמוך בי ולהראות לי דרך. הפליאה אותי רמת הנקיות ועזרה ללא פניות, הרגשתי שהיא דוגמא חיה ומהלכת לאפשרות, לחיות את החיים האלו ממקום אחר.
תחושתי הראשונית לא הכזיבה אותי ונכנסתי למסלול אינטנסיבי שנמשך כבר 6 שנים.

לנסות לכמת את מה שהבנתי על עצמי על העולם ובכלל לכמה שורות זה על גבול הבלתי אפשרי... רק אומר שבאופנים רבים נולדתי מחדש.
סוף סוף נמצאו הכלים הנכונים וביחס לדבר הנכון. כלומר, לא פסיכולוג , חבר או  מטפל אלטרנטיוי מדריך אותי , אלא עצם העבודה שמאפשרת מגע עם חוקיות כוח החיים היא זאת שמדריכה ,מכוונת ומיישרת אותי. מאפשרת לי מקום של ראיה אחרת ואופן עבודה אחר עם הכוחות הקימים בי,
מאפשרת  לכתוב את סיפור חיי מחדש ממקום רענן של צמיחה וגדילה ,  מאפשרת לי התנהלות אחרת שרואה ומכילה  את מה שסביבי.
 
גיליתי שהדרך הזאת דורשת את התמסרות שלי, את המשמעת הנכונה, את המאמץ הנכון ואומץ לב להתבונן פנימה. וזה לא תמיד מסע קל אך זה המסע הכי אמיתי נוגע , והכי מאפשר התפתחות שאני פגשתי בחיי.

וכל זה מתאפשר דרך המורה ובזכותה, על דבקותה ביחס הנכון כלפי הדברים 

אני מודה על החסד הגדול שנעשה עימי ונותן משמעות כה גדולה לחיי ..
מאסטר רייקי
שמחה גודסי

-------------------------

מיום ליום אני לומדת בזכות הכלים שקיבלתי מספיר בכל הקורסים בהם השתתפתי ועדיין ממשיכה להשתתף - את אפשרות והזכות להיות בקשר עם מקור החיים שלנו ולעבוד איתו בשיתוף  ו"להרוויח" את חיי.

דרכי עם תודעה מרפאה בתמיכת כח הרייקי בהדרכתה של ספיר נוימן
הייתה לי הזכות הגדולה לפגוש את ספיר בפעם הראשונה בשנת 1998 ב"מקרה" ומאותו יום מבורך אני עושה את מסע חיי לעבר תכליתם בהדרכתה, ליוויה ותמיכתה האינסופיים של ספיר.
מאותו מפגש אין יותר מקריות בחיי ולכל דבר יש משמעות, זה הופך את הדרך למרתקת ביותר.
 
אין מילים היכולות לתאר את הכרת התודה על הזכות הגדולה הזו שניתנה לי במתנה. אני מודה עליה יום יום ומעריכה אותה יותר מיום ליום בדיוק כפי שאני מודה כל בוקר על ההזדמנות הנוספת שניתנה לי לחיות את חיי באמת.
 
ספיר היא ביטוי מושלם בעיניי של הדרך אותה היא מלמדת, היא ביטוי של איכויות כח הקיום הפועל בהטבה אינסופית, בנדיבות, בסובלנות, סבלנות, חמלה, חכמה...
 
מיום ליום אני לומדת בזכות הכלים שקיבלתי מספיר בכל הקורסים בהם השתתפתי ועדיין ממשיכה להשתתף - את אפשרות והזכות להיות בקשר עם מקור החיים שלנו ולעבוד איתו בשיתוף  ו"להרוויח" את חיי.
זה נעשה ע"י התבוננות וקשב פנימיים שמלמדים אותנו את חוקי הקיום על מנת לחיות איתם בהרמוניה ולהיות בהתפתחות וצמיחה מתמדת, לפתח ראיה ויחס נכון לכל המתרחש בחיינו,
לזהות את "הזיופים" שלנו שמנתקים אותנו ממקורנו וללמוד להתאים את עצמנו מחדש לאיכויות כח הקיום, דבר המביא אותנו לצמיחה גדולה יותר לעבר תכליתנו.
 
החקירה של התודעה שלנו מביאה אותנו להיכרות אמיתית עם עצמנו ומתוך היכרות זו אנחנו לומדים להכיר את האחר, דבר המאפשר מערכות יחסים ממקום אחר לגמרי, גם בינינו לבין עצמנו וגם ביחס לסביבתנו.
זה מלמד אותנו "לצאת מעצמנו" ולהיות בקשב אמיתי לאחר.
מלמד אותנו להרגיש את הקשר והתלות ההדדית של כל היקום ולשאוף להגיע לחיבור אמיתי.
 
מאחלת להרבה אנשים לזכות במתנה נפלאה זו של מורה ודרך כפי שאני זכיתי !
תודה רבה,
ריינה אזנקוט
רייקי מאסטר

-----------------------------------

הדאגה שהיתה אחד המוטיבים המובילים והמשמעותיים בחיי הלכה וקיבלה מקום אחר. התחלתי לבחון ולנסות להבחין בין הדאגה לאחריות שלי. הסכמתי לתת מקום לכח החיים -  לר י י ק י – הסכמתי לתת אמון.

בחודש מאי שנת 2005 – הגעתי לראשונה ליקום, פגשתי את ספיר והתחלתי  בדרכי החדשה בחיים בקורס רייקי 1 . המשכתי לקורס רייקי 2 , ולאחריו קורס בוגרי רייקי.  מאז ועד היום הולכת ומתחזקת הרגשת התמיכה, ההעמקה, המודעות, ולא פחות מזה, גם הרגשת הבית, או נכון יותר -  החזרה אל הבית.

ההיכרות עם ספיר והלימוד בהנחייתה פתחו לי דלת לדרך חדשה. מאז ועד היום , בכל מפגש איתה - אני לומדת , מתחדשת, מתחזקת, ושמחה על הזכות שנפלה בחלקי להיות תלמידתה.

הרייקי הפך להיות נוכח ומשמעותי בחיי, בחיי בני משפחתי הקרובה והרחוקה יותר, בקרב חבריי והסובבים אותי - בדרכים מצטלבות ושזורות זו בזו. לאחר כשנתיים של לימודי רייקי 1 ורייקי 2 , הבנתי שהרייקי הולך והופך להיות לי לאורח חיים קבוע, והמשכתי ללימודי מאסטר רייקי.

ככל שראיתי את השינויים שחלו בי, כך שמעתי מהסובבים אותי חיזוקים על כך. הדאגה שהיתה אחד המוטיבים המובילים והמשמעותיים בחיי הלכה וקיבלה מקום אחר. התחלתי לבחון ולנסות להבחין בין הדאגה לאחריות שלי.
הסכמתי לתת מקום לכח החיים -  לר י י ק י – הסכמתי לתת אמון.

אני שמחה להזדמנות שניתנה לי – ללכת בדרך עם עקרונות הרייקי כמודעות מרפאת, ויודעת שהדרך עוד ארוכה. ההיכרות עם חמשת העיקרים של הרייקי והעבודה על פיהם עושה שינוי בחיי.

אני מודה לספיר על ההזדמנות שניתנה לי להתחיל את המסע החשוב של חיי - מודעות לריפוי. אני מאושרת שזכיתי להכיר את ספיר וגאה להיות תלמידתה.

 שולמית נטוביץ'
מאסטר רייקי

 
תלמידים כותבים על הדרך
הכול בוער - סוטרת האש
ומה קורה כשאין לי כוח...
לב פתוח
באתי הביתה.
רק להיום ארפה מדאגה
על הסליחה
 
 
טארה בית לתודעה מרפאה , המציעה התפתחות אישית כדרך חיים .
 

מפת האתר : רשימת מטפלים עם תודעה מרפאה : תלמידים כותבים על הדרך : שיעורים מוקלטים : מהי תודעה מרפאה? : הנחייה מוקלטת לתרגול מדיטציה
: : : : : :
 
© 2019 כל הזכויות שמורות | כל הזכויות שמורות לטארה - בית לתודעה מרפאה